9/26/2015

Zombie Apocalypse book TAG


Czego dawno nie było? A obiecałam, że będzie? TAGów, oczywiście ;D
Za co tak bardzo kocham Tagi? Przede wszystkim za to, że mogę się wypowiedzieć na interesujący mnie temat. Czytając je, poznaję zdanie innych.

Zwykle na tym blogu dodawałam tylko Tagi z pytaniami dotyczącymi mojego zdania na temat książek. Teraz, w świecie zaatakowanym przez zombie trzeba zdać się na szczęście...Zapraszam na mój Zombie book Tag!

~~Krótkie wyjaśnienie~~

W tym Tagu potrzebne będzie 10 dowolnych książek. Mamy także 10 pytań. Do każdego pytania losujemy po jednej książce, otwieramy na dowolnej stronie i czytamy pierwsze imię, jakie się na niej pojawi. „Wyczytana osoba” będzie odpowiedzią na nasze pytanie.

Moje przygotowane książki to:
Akademia dobra i zła  [Klik przenoszący do recenzji :)]

Monument 14:Odcięci od świata[Klik przenoszący do recenzji :D]

Wilczy brat


Zwiadowcy.Ruiny Gorlanu

Rywalki

Harry Potter i więzień azkabanu

Drużyna. Wyrzutki

Gwiazd Naszych Wina


Teraz już nikt nie może się czuć bezpiecznie...Zapraszam!
 

 <3
************************************
1.               Osoba, która zginie jako pierwsza

No i w tej kategorii padło na...Drużyna. Wyrzutki Johna Flanagana. No, więc żegnamy się z...Halem, czyli głównym bohaterem! A bardzo, bardzo szkoda, bo przydałby się jako strateg czy coś...No cóż, żegnaj Hal!
HalMikkelson.png2.Osoba, której podstawię nogę, by uciec przed Zombie

Hm, padło na kogoś z Rywalek Kiery Cass... Na kogo tym razem? Ashley! *kto to kurde był?* No, nieważne, ekhem, raczej Cię nie lubiłam, żegnaj, jaka szkoda itede itepe :))
 3.Osoba, która jako pierwsza przemieni się w Zombie

Niee, ktoś z Wilczego brata Michelle Paver, kocham tam niemal każdego... Niefart, ale cóż. A więc żałuję,że to był...Wilk?  Niee :/ chyba najgrosza postać, na jaką mogłam trafić (w sensie że najgorsza do tego pytania, bo kocham Wilka xD). A jeszcze lepiej, że wilk jako zombie jest 10 razy niebezpieczniejszy od człowieka.Zginiemy, pozdrawiam. 
 

4.Osoba, która mi podstawi nogę, by uciec przed Zombie

Padło na któregoś z czarodziei z Harry’ego Pottera J.K.Rowling... Dlaczego mi to zrobiłeś...Harry?! A ja cię lubiłam :/ No cóż, takie życie . Trzeba się poświęcić :’) (nie znaczy to, że Ci wybaczam!)
 

5.Drużynowy idiota

Tym razem będzie to ktoś z przyszłości, a mianowicie z Monumentu 14 Emmy Laybourne. Ulysses? Niestety, muszę przyznać, że raczej pasuje. Od razu mówię, że nie w takim sensie,jak myślicie! Ulysses był fajny i inteligentny, ale mówił tylko po hiszpańsku, więc mógłby czasem coś źle zrozumieć i...no, sami wiecie. Ale i tak szkoda.
 

6.Mózg drużyny

PRZEŻYJEMY! Halt ze Zwiadowców Johna Flanagana! No przyznajcie, mogłam lepiej trafić? 
 

7.Drużynowy medyk

Ooo, z książką trafiłam, Gwiazd Naszych Wina Johna Greena  :D Zobaczymy, czy tak samo będzie z postacią, czyli... Hazel! No, będzie ciężko, skoro ona nie może się nawet normalnie wspinać po schodach, a co dopiero uciekać przed zombie i ratować życie innym... No ale cóż, może chociaż ma wiedzę medyczną przez częste wizyty w szpitalu?
 

8.Ekspert do spraw broni

Pff. Trafiłam na książkę, gdzie połową postaci są księżniczki i książęta, a połową czarne charaktery.A wszystko dzieje się w bajce, gdzie broń palna nie istnieje... Tak, chodzi o Akademię dobra i zła Somana Chainanina. Chyba mam małe szansę trafić na kogoś pasującego do tego pytania... Miałam rację? Trafiłam na Agatę, jedną z dwóch głównych bohaterek. Może ekspertem nie jest, ale cechuje ją odwaga i zimna krew. Chyba w sumie nie mogłam lepiej trafić ;) 9.Awanturnik drużyny

*Błagam nie Zed. Błagam nie Zed* Gator. Z Kim jesteś, Sky? Joss Stirling.

No, wiemy o nim niewiele.Miał włosy związane w kucyka. Pojawił się na, ilu, pięciu stronach? Był zły. Nic do niego nie czułam. No, nie wiem, co jeszcze o nim dodać, bo go nie znam. Pomysł akceptuję.
 

10.Kapitan drużyny

No i ostatnia książka, wielkie zaskoczenie co to może być...Wow, to Atramentowe serce Corneli Funke. Mimo, że do Mo nic nie mam, nie pasuje mi on na Kapitana. Gdyby nie Halt jako mózg, moglibyśmy nie przeżyć...
  (no nie wiem jak wygląda Mo...)

~~
Jeśli tu jesteś, czytasz to i masz bloga- automatycznie czuj się nominowany, bo szczerze to świetna zabawa :D

4 komentarze:

 1. Ciekawy TAG
  Ale wiesz, ja bym wybaczyła Harry'emu ;D
  Chociaż, mógł sam się poświęcić, w końcu był horkruksem XD i tak by nie zginął XD
  Pozdrawiam,
  Feltson
  accio-love-dramione.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :D dokładnie (y) :D
   Chociaż taki Harry jako zombie to tak niefajnie troszkę :c
   Może zrobisz ten TAG na blogu ale tylko w wersji HP? :)

   Usuń
 2. Kolejny tag i to z zombie ! Wow..! :D
  Po twd jestem fanka wszystkiego co umarło a dalej się rusza :D

  Pozdrawiam Iza
  Niech książki będą z Tobą! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiam się, jakim cudem nie przeczytałam Twojego komentarza. Przepraszam i dziękuję <3 :D

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie ogromną motywacją ;) Zostawcie linka do swojego bloga, na pewno wpadnę :D